Optimise Dining Room *UPDATED*

After a long time of not posting and creating anything I created small set. It’s called “Optimise Dining Room” . I have start this set 4 months ago but I have a lot work and I couldn’t finish this set faster and I want to apologizes for that :)
Optimise Dining Room is simple warm place where you can enjoy your dinner with familly. It’s really comfy. Fireplace is very clasical but with modern style of other furniture it gives you very nice connection that everyone loves. All you need to prepare familly’s favourite meal and set fire to fireplace and let all your problems disappear.
I hope you like it and enjoy the set ^_^

Po długim czasie nic nie tworzenia i nie wstawiania stworzyłem mały zestaw. Nazywa się "Optimise Dining Room" . Zacząłem ten zestaw 4 miesiące temu  ale że miałem duży nakład pracy nie mogłem go skończyć szybciej za co chce przeprosić :)
Optimise Dining Room to proste, ciepłe miejsce gdzie możesz cieszyć się posiłkiem z rodziną. Jest bardzo wygodne. Kominek jest bardzo klasyczny co z modernistycznym stylem pozostałych mebli daje bardzo fajne połączenie którzy wszyscy pokochają. Jedyne czego potrzebujesz to przygotować ulubiony posiłek,  rozpalić w kominku i pozwolić by wszystkie problemy zniknęły.
Mam nadzieje że podoba się wam zestaw ^_^

UPDATED FOR TODDLERS, CATS AND DOGS AND DECEMBER PATCH!

Set contains:
- Bookcase ( 3 solid switches, 3 wood switches )
- Table 2x1 ( 4 switches)
- Table 3x1 ( 4 switches ) 
- Chair ( 6 switches ) 
- Fireplace ( 2 switches )
- Mirror ( 2 switches )
- Mini Bar ( 5 switches )


Comments

 1. love love love this set! thank you for sharing!

  ReplyDelete
 2. Perfect, perfect, perfect! Thank you for sharing!

  Carmellia1

  ReplyDelete
 3. niesamowite meble :o

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Apple Set !

False Creek Home *UPDATED DECEMBER PATCH*

Kilburn Bedroom *UPDATE DECEMBER PATCH*